Шановні батьки та учні!

     Відповідно до рішення Кабінет Міністрів України загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 рокуВідповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня.  Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форм власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

   Карантин – це випробовування для всіх: і для вчителів, і для батьків, і для дітей. Проте безвихідних ситуацій, практично, немає. Тому, за рекомендацією Міністерства освіти і науки України, лист МОН від 11.03.2020 № 1/9-154, ми впроваджуємо дистанційне навчання учнів нашого закладу.

     На сайті опорного закладу представлено навчальний матеріал та завдання для кожного класу з кожного предмету, який передбачений календарним плануванням відповідно до навчальних програм. Також у цьому розділі ви знайдете корисні посилання з навчальних дисциплін для опрацювання під час карантину. Матеріал буде розміщуватися окремо на кожен  тиждень.  Для забезпечення зворотнього зв’язку, кожен вчитель вказав адресу електронної пошти, номером телефону (або viber), інші ресурси. Тому звертаємося з проханням до батьків, контролюйте виконання вашими дітьми плану дистанційного навчання, вчасне надсилання виконаних робіт та отримані оцінки.

     Детальні інструкції для батьків та роз’яснення будуть надіслані класними керівниками у viber-групи.  З будь-яких додаткових питань чи пояснень навчального матеріалу, прохання звертатись до вчителів за контактним номером телефону (або viber) у межах робочого часу.

   Після закінчення карантину учителі проведуть 1-2 корекційні уроки з кожної дисципліни, на яких буде систематизовано  опрацьований під час дистанційного навчання матеріал.

 Прохання, підтримати цей дистанційний діалог на користь дітей.

         

 

Дубинівська школа

Великосолонцівська школа


Наказ "Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року"

Психологічна підтримка для учнів, батьків, вчителів

Інструктажі з БЖД, анкетування