Фінальний Гала-концерт "Дзвінкі голоси-2018"

Дитячий вокальний конкурс "Дзвінкі голоси" 23 лютого знову зібрав своїх шанувальників у стінах Новосанжарського центру культури і дозвілля. Фінальний Гала-концерт був насичений яскравими, різножанровими музичними композиціями. У виконанні вокальних дуетів однаково захоплююче звучали запальна "Галя балувана" і лірична народна "Чом ти не прийшов", академічна "Алілуйя" і сучасна ритмічна "Тільки я без тебе", натхненна "Звезда" і патріотична "Кленова балада".У концертній програмі звучали кращі конкурсні пісні, традиційні вокальні дуети конкурсантів та членів журі, музичні композиції від організаторів та суддів конкурсу. Веселого настрою долавали і запальні та ліричні танцювальні композиції у виконанні ансамблю "Веселка" та вихованців естрадної студії "Зорепад". 
Дві з половиною години пролетіли на одному диханні. 
Остання сторінка Гала-концерту - нагородження переможців. ІІІ премію конкурсу та грошову винагороду 500 грн. отримала Вероніка Мороз із Нових Санжар, власницею ІІ премії та 1000 грн. стала Катерина Геня ( с.Перегонівка Кобеляцького району). Переможців традиційцно маємо два: у молодшій віковій категорії - руденчанка Світлана Мостова, у старшій - Софія Дейнека із Кунівки Кобеляцького району. Дівчата отримали разом із дипломами переможців грошові премії відповідно 1600 та 2000 грн. Крім того, всі конкурсанти нагороджені м'яким іграшками від сільських голів. Приз глядацьких симпатій розділили між собою Андрій Маслюк із Клюсівки та Вероніка Мороз. Андрюша також отримав приз сільського голови від Руденківського голови Сергія Головка.
Слова подяки від директора конкурсу Андрія Дігтяря, торт із сімома свічками, фінальна пісня - ось і відлунав сьомий дитячий вокальний конкурс "Дзвінкі голоси". Говоримо "спасибі" меценатам, небайдужим людям, усім, хто підтримує наш конкурс і юні таланти, і чекаємо нових, не менш талановитих конкурсантів наступного року. А переможцям бажаємо далі розвиватися і вдосконалюватися, адже потенціал досить потужнйй. Як сказав у своєму виступі голова Новосанжарської держадміністрації Сергій Бульбаха: "Начувайтеся, професіонали, наші діти йдуть!" Тож, прощавайте, "Дзвінкі голоси-2018"! Здрастуйте, "Дзвінкі голоси-2019"!

ФОТО