ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

Оскільки процедури реєстрації різних категорій осіб мають певні відмінності, пропонуємо ознайомитися з інструкціями щодо реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, а також випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ПОТОЧНОГО РОКУ

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ

ДВОРІВНЕВИЙ ТЕСТ ТА АУДІЮВАННЯ: ЗНО 2018 З АНГЛІЙСЬКОЇ ВИДОЗМІНИТЬСЯ 

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що у 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов буде дворівневим і розшириться блоком аудіювання.

"Найбільші зміни очікуються в наступному році в тесті з іноземних мов. Планується, що з'явиться новий вид діяльності, який не використовувався – сприйняття мови на слух, буде окремий блок аудіювання. Також передбачається, що в процесі проходження державної підсумкової атестації буде використаний дворівневий тест на рівень володіння мовою В1 і В2", – сказав директор центру Вадим Карандій в ході прес-конференції в четвер у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

З його слів, тест рівня В1 буде запропонований випускникам загальноосвітніх шкіл, а В2 – шкіл і класів з поглибленим вивченням іноземних мов.

Крім того, Карандій анонсував і низку інших новацій у процедурі проведення зовнішнього незалежного оцінювання наступного року. Зокрема, випускники професійно-технічних училищ і коледжів будуть складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Також тести з української мови та літератури, математики та історії України будуть адаптовані для людей з вадами зору.