ДЕЛІЖАН ІРИНА
учениця 11 класу,
переможець ІІ етапу 
Всеукраїнських предметних олімпіад    із базових дисциплін:
І місце на олімпіаді з правознавства,
ІІ місце на олімпіаді з хімії,
ІІ місце на олімпіаді з фізики,
ІІ місце на олімпіаді з математики.

 

ВОДОЛАГА МАРИНА –
учениця 11 класу,
призер ІІ етапу 
Всеукраїнських предметних олімпіад    із базових дисциплін:
ІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури, 
ІІ місце на олімпіаді з історії,

І місце в районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,

ІІ місце в районному етапі Х Міжнародного 
мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

БОРТ ДІАНА –
учениця 11 класу,
переможець ІІ етапу 
Всеукраїнських предметних олімпіад із базових дисциплін:
І місце на олімпіаді з географії, 
 ІІ місце на олімпіаді з біології, 
ІІ місце на олімпіаді з російської мови та  літератури.

 
СТРЕБКО ВЛАДИСЛАВ –
учень 11 класу,
призер  ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з інформаційних технологій (ІІІ місце)

 
ОНИПКО ВАЛЕРІЯ –
учениця 11 класу,
призер  ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з трудового навчання (ІІІ місце).

 
ШЕВЧЕНКО ТЕТЯНА –
учениця 10 класу,
призер ІІ етапу 
Всеукраїнських предметних олімпіад із базових дисциплін:
ІІ місце на олімпіаді з англійської мови,
ІІ місце на олімпіаді з хімії,
ІІ місце на олімпіаді з правознавства,
 ІІІ місце на олімпіаді з історії,
ІІІ місце на олімпіаді з географії.

 
МОСТОВА СВІТЛАНА –
учениця 10 класу,
призер  ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з української мови та літератури
(ІІІ місце)
ІІІ місце в районному етапі
 ХХ Міжнародного конкурсу 
з української мови імені Петра Яцика.

 
МІНЯЙЛО СОФІЯ –
учениця 9 класу,
призер  ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з трудового навчання (ІІІ місце)

 
КЛИМЕНКО МИКОЛА –
учень 9 класу,
призер  ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з інформаційних технологій (ІІ місце)

 
СКИДАН ВЛАДИСЛАВА –
учениця 9 к.ласу,
призер  ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з математики (ІІІ місце)  

 
СЛИВКА ВЛАДИСЛАВ –
учень 9 класу,
призер  ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з хімії (ІІІ місце).  

 
КОЙЛО АННА –
учениця 8-Б класу,
переможець ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади 
з української мови та літератури 
(І місце).

 
ПОДОВЖНІЙ МАКСИМ –
учень 8-А класу,
переможець ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади  
з фізики (І місце).

 

АЛЕКСІНА ОЛЕСЯ –
учениця 8-А класу,
призер ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади  
з математики (ІІІ місце).
ІІ місце в районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,

ІІІ місце в районному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
 

ВЛАСЕНКО ОЛЕКСАНДРА –
учениця 7-Б класу,
призер ІІ етапу 
Всеукраїнської предметної олімпіади  
з математики (ІІ місце).

ІІІ місце в районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,

ІІ місце в районному етапі Х Міжнародного 
мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

КАМУЗ ДАРИНА –
учениця 6-Б класу
І місце в районному етапі 
Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,

ІІ місце в районному етапі 
ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.