1. Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
 2. У школу заходять тільки учні, учителі та персонал школи.
 3. При вході у школу учні, учителі та персонал школи обробляють руки антисептиком.
 4. Учні 1-4 класів у школі перебувають без масок.
 5. Під час перерв учні 5-11 класів повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет або папку на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок у школі розмістять спеціальні урни.
 6. Учителям, персоналу  щоранку проводиться температурний скринінг.
 7. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або учителя - предметника в якого урок.
 8. Ви, як батьки, обовзково перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто, будь - які ознаки ГРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
 9. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
 10. Навчання буде відбуватися в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети -  фізкультуру, інформатику.
 11. Забезпечте обов'язково свою дитину  пляшечкою з питною водою.
 12. Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
 13. Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу складено графік чергування.
 14. Учням, які підвозяться до закладу освіти - вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

Адміністрація школи