Віртуальна бібліотека

Віртуальна бібліотека — це розподілена у просторі телекомунікації мережа загального користування, орієнтована на обмін даними між бібліотеками.

Середовище віртуальної бібліотеки складається з ряду бібліотек, територіально віддалених одна від одної, які виконують функції інтегрованого спілкування й отримання інформації про бібліотечні ресурси.

Pidruchniki.net - освітній портал для учнів середніх шкіл та інших навчальних закладів, на якому Ви можете знайти потрібні Вам підручники та посібники в електронному вигляді.

Pidruchniki.in.ua/ Шкільні підручники в електронному вигляді

Pidruchnyk.com.ua/  На сайті Підручник.ком.юа зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

Pidru4nik.com/  Тут ви завжди можете відшукати шкільний підручник та переглянути його онлайн. Найповніша база підручників затверджених Міністерством освіти і науки України. Повний прелік навчальних книг з усіх предметів. Ми створили найповнішу базу навчальних підручників, щоб зекономити ваш час та гроші.